فراپل

——————

شرکت صنایع شیمیایی فراپل جم در اولین گام های حرکت خود به سمت تولید با کیفیت و با ثبات، با تکیه بر روشهای نوین مدیریت، اعتقاد به بهبود مستمر و ارزیابی و پایش خود در تمام فرایندهای تولیدی و مقایسه مستمر با شرایط ایده ال و استخراج شرایط موجود و نیز مقایسه آن با شرایط مطلوب، موفق به اخذ استاندارهای داخلی و بین المللی (از جمله ISO 2008:9001، ISO 2004:14001، OHSAS2007:18001 و استانداردهای بهداشتی، از سازمان غذا و دارو، استاندارد ایران و غیره) گردیده است.
اجراء طرح طبقه بندی مشاغل بر اساس ضوابط قانون کار، راه اندازی نظام پاداش دهی بر اساس روش کارت آزمون متوازن و راه اندازی نظام پیشنهادات از دیگر دستاوردهای شرکت فراپل جم می باشد.
شرکت فراپل جم با راه اندازی واحد طراحی و خدمات پس از فروش تلاشهای گسترده ای در زمینه تولید تخصصی محصولات خود بر اساس نیاز واقعی مشتری انجام داده و توفیقات گسترده ای در این زمینه کسب نموده است. شرکت فراپل جم با بیش از 100 نفر کادر مجرب و متخصص، در طراحی و تولید انواع رزینهای تخصصی به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ،رزینهای پلی استر غیر اشباع بر پایه ارتوفتالیک ،رزینهای پلی استر غیر اشباع بر پایه ایزوفتالیک ،رزینهای پلی استر غیر اشباع بر پایه ترفتالیک ،رزینهای ونیل استر بر پایه بیس فنل A ،رزینهای ونیل استر بر پایه اپوکسی نوالاک ، ضد UV ،رزینهای تیکسوتروپیک و همچنین ژل کوت و کبالت اکتوات 6%، 8%، 10% در کشور شناخته گردد.

<class=”justi>
بهره مندی از بزرگترین ناوگان جاده ای حمل رزین فله ای کشور و استقرار سامانه اطلاع رسانی مشتری از مهمترین دستاوردهای این شرکت در زمینه خدمات پس از فروش می باشد تولید با کیفیت و با ثبات، مطابق با بالاترین استانداردهای جهانی در کلیه محصولات باعث گردیده که محصولات این شرکت تحت نام تجاری فراپل به کشورهای مختلفی در خاورمیانه، کشورهای مشترک المنافع آسیای میانه و اروپا صادر و در سال 1391 به عنوان برترین تولیدکننده و صادرکننده نمونه رزین در استان همدان معرفی و از خروج از کشور و واردات این نوع از محصولات به کشور کاسته است. در داخل نیز، تولیدکنندگان فعال مواد کامپوزیتی با استفاده از محصولات این شرکت، بر کیفیت رزین فراپل صحه گذاری نموده و به عنوان مشتریان وفادار این شرکت شناخته می شوند. این مشتریان وفادار، که عضو ذی نفعان فراپل نیز به حساب می آیند در صنایع مختلفی از جمله لوله، اتصالات فایبرگلاس (GRP)، مخازن ذخیره آب و مواد شیمیایی، سنگ مصنوعی، شناورسازی، مشغول به فعالیت بوده و بیش از 100 گرید تخصصی از محصولات تولید شده در این شرکت را مورد استفاده قرار داده اند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس سایت مراجعه فرمایید:www.farapol.ir