تندیس سیمین جایزه ملی تعالی سازمانی سال 93

———————————————————————————

شرکت تولیدی صنعتی «فراسان» تولیدی کننده لوله های GRP در استان فارس تندیس سیمین جایزه ملی تعالی سازمانی سال 93 را کسب نمود.

در دوازدهمین همایش جایزه تعالی سازمانی کشور که روز یکشنبه سوم اسفندماه در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما با حضور آقای مهندس نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، شرکت تولیدی صنعتی «فراسان» موفق به دریافت تندیس سیمین شد.
در این مراسم، شرکت فولاد مبارکه اصفهان تندیس زرین سازمان سرآمدسال 93 را در بخش سخت و تولید به خود اختصاص داد.
تندیس سیمین در بخش ساخت و تولید به شرکت تولیدی صنعتی «فراسان» و شرکت فولاد خوزستان و تندیس سیمین در بخش خدمات به بانک پاسارگاد اعطا گردید.
این جایزه همه ساله طی یک فرآیند جامع ارزیابی ملی که در قالب مدل اروپایی EFQM صورت می پذیرد به سازمان ها و شرکت های سرآمد کشور ارائه می گردد.
آقای مهندس نعمت زاده پس از اهدای جوایز سطوح زرین و سیمین در این مراسم و در جمع مدیران و نمایندگان سازمان های سرآمد کشور گفت : اگر خودمان را بسازیم، سازمانمان را بتوانیم بسازیم و خانواده و شهر و دیار خود را بسازیم، اعمال ما هم منطبق بر آن خواهد شد.
وی تصریح کرد : ما تعالی را در حد سازمان های تولیدی – خدماتی سلامت، عمومی و غیره تعریف کرده ایم، اما تعالی منحصر به این سازمان ها نمی شود.