سی اُمین گردهمایی مدیران ارشد بخش آب کشور برگزار شد

—————————————————————————————————


سی اُمین گردهمایی مدیران ارشد بخش آب کشور روز یکشنبه 25 مردادماه با حضور مهندس حاج رسولی ها مشاور وزیر نیرو و مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران برگزار شد.
در این نشست ابتدا مهندس حاج رسولی ها با اشاره به گزارش تقدیم شده به مقام معظم رهبری در خصوص چالشهای بخش آب کشور خواستار برخورد فعالانه تر شرکت های آب منطقه ای درجهت حل این چالشها بویژه پیاده سازی مدیریت به هم پیوسته منابع آب براساس حوضه های آبریز واجرای طرح های مهار آب بویژه در مناطق گرمسیری شد.
وی در ادامه سخنان خود برلزوم آمادگی و برنامه ریزی لازم از سوی شرکت های آب منطقه ای برای اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی تاکید کرد و گفت این طرح از حساسیت ویژه ای برای بخش آب برخوردار است و لازم است کلیه شرکت اقدامات و تدارکات لازم برای اجرای طرح را پیش بینی نمایند تا به محض دریافت نقدینگی عملیات اجرایی کار آغاز شود.
در ا دامه این نشست مهندس ابراهیم نیا مدیر کل دفتر برنامه ریزی کلان آب و آبفا وزارت نیروگزارشی در خصوص تعیین آب قابل برنامه ریزی در حوضه های آبریز کشور ارائه کرد.
سپس مهندس مصطفوی مدیر کل دفتر حفاظت و بهره برداری آب و امور مشترکین گزارشی از اقدامات شرکت های آب منطقه ای در خصوص طرح احیاء از زمان گردهمایی 29 تا سی اُمین گردهمایی ارائه نمود.
در پایان نشست جمع بندی لازم از سوی مهندس حاج رسولی ها بعمل آمد.