جشن سی امین سالگرد تاسیس شرکت فراسان

————————————————————————-

“امروز در آستانه 30 سالگی شرکت ، نام فراسان در بسیاری از نقاط جهان مطرح است”
مراسم جشن سی امین سالگرد تاسیس شرکت فراسان، در محل کارخانه این شرکت برگزار شد.
در این مراسم که با حضور مدیرعامل شرکت فراسان و اعضای هیات مدیره گروه صنعتی فراسان و نیز مدیران عامل سایر شرکت های همکار و نیز مدیران و پرسنل شرکت فراسان و شرکت های همکار ، برپا شد، دکتر محمد رضا ظهیرامامی – مدیرعامل شرکت فراسان، ضمن عرض تبریک آغاز سال جدید به بیان نکاتی درخصوص فعالیت های شرکت فراسان در آستانه سی امین سال فعالیت این شرکت پرداختند.

– ایشان ضمن اشاره به آغاز فصل بهار و ماهیت تحولی این فصل ، از مدیران و کارکنان شرکت خواستند تا با برنامه ریزی های هدفمند و با فکر جدید، کاری کنیم که نقاط آسیب پذیر در سازمان شناسایی و از بین برده شود تا در 30 سالگی فعالیت خود ، سازمانی داشته باشیم که از گزند هر حادثه ای مصون باشد.
– پرسنل فراسان با داشتن دانش و کارایی بالا، باید همواره به دنبال افزایش و توسعه توانمندی ها و قابلیت های خود باشند و با یک نگاه جدید ، بهره وری را در بخشهای مختلف سازمان افزایش دهند. وی ضمن تاکید بر حس مسئولیت پذیری در وجود هر انسان ، عنوان داشت: همانطور که هر فرد در هر سازمان و محیط اجتماعی ، نسبت به سلامت و ایمنی خودش در محل کار احساس مسئولیت می کند، انتظار می رود که در مقابل جامعه و حتی نسل های آینده نیز پاسخگو باشد. عمل به این مسئولیت گاه از طریق تولید بهتر و با کیفیت تر و گاه در اجرای مطلوب پروژه های زیر ساختی از جمله در زمینه آبرسانی و کمک به توسعه شبکه های فاضلاب و اثر گذاری بر بهداشت و سلامت جامعه، محقق می گردد.
مهم این است که فرد فردمان بتوانیم مسئولیت فردی خود را با مسئولیت اجتماعی خود گره بزنیم. ایشان از کلیه همکاران خود خواستند تا به گونه ای عمل کنند که برآیند نیروها حداکثری شود و با حذف موازی کاری و دوباره کاری ها ، ضمن بالا بردن کارآیی شرکت ، مسئولیت پذیری شرکت را در مقابل اجتماع نشان دهند.
در ادامه این سخنرانی ، مدیر عامل شرکت فراسان با اشاره به اهمیت ” کار تیمی” از کلیه مدیران و کارکنان خواستند که در این مسیر، بیش از پیش فعال باشند و با تیمی کار کردن موفقیت ها را برای سازمان خود بخواهند و با نهادینه کردن یک فرهنگ کارآمد و اخلاق متعالی ، سازمان را به ” اخلاق حرفه ای ” مزین کنند.
آقای دکتر محمد رضا ظهیر امامی از کلیه پرسنل دعوت کردند تا چشم انداز شرکت فراسان و گروه را برای سال 1400 پیشنهاد کنند.
در پایان این مراسم ایشان شعار سال 95 را ” انسجام ، همسویی پویا و توانمند سازی به منظور استفاده حداکثری از ظرفیت های بالقوه در گروه صنعتی فراسان” عنوان کردند و از همه پرسنل خواستند با کار تیمی و استفاده از ظرفیت های پنهان خود ، در این مسیر حرکت کنند. در ادامه این مراسم، از چندین نفر از پرسنل شرکت تقدیر بعمل آمد.
مراسم با اجرای گروه های هنری پایان یافت .